O nas


   Grupa B.A.R. powstała w 1996 roku w miejscowości Paniówki, koło Gliwic (woj. Śląskie). Wszyscy członkowie zespołu są rodowitymi Ślązakami.

W swoich piosenkach nawiązujemy przede wszystkim do Śląskiej kultury oraz regionalnej tradycji. Na koncertach usłyszycie nie tylko znane utwory zespołu, ponieważ nasze występy estradowe przeplatamy zawsze sprawdzonym, rodzimym humorem. Specjalizujemy się w obsłudze muzyczno-słownych biesiad, karczm piwnych, imprez tanecznych jak również dużych koncertów plenerowych i imprez firmowych.

   Nasze piosenki regularnie emitowane są w lokalnych rozgłośniach radiowych, natomiast teledyski zespołu B.A.R. można zobaczyć w publicznych i komercyjnych stacjach telewizyjnych. Cieszą się one ogromną popularnością wśród słuchaczy oraz widzów, co potwierdzają wysokie miejsca na regionalnych listach przebojów. Do największych sukcesów możemy zaliczyć między innymi zdobycie pierwszego miejsca na Drugim Festiwalu Szlagierów w Zabrze w 2001 roku.

   Zespół B.A.R. tworzy czterech członków:

   Eugeniusz Loska - instrumenty klawiszowe/śpiew
   Andrzej Macha - akordeon
   Bronisław Matula - trąbka/śpiew
   Paweł Śmieja - saksofon/klarnet

   Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem imprezy muzycznej z udziałem zespołu B.A.R. skontaktuj się bezpośrednio z liderem, aby poznać szegóły oferty koncertowej.

CD i DVD

Kontakt

We wszelkich sprawach koncertowych, organizacyjnych, płytowych lub prywatnych, bardzo prosimy o kontakt z liderem zespołu B.A.R.:

EugeniuszLoska
Mobile: (+48) 605 671 885
E-mail: eloska@interia.pl